Menu Strony

Parafia Niebylec, 28.06.2015 r.

X III Niedziela Zwykła

 Jutro 29 czerwca Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. 8.00, 18.00. Gwoździanka 17.00.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 17.00.


W sobotę odwiedzimy chorych od godz. 9.00. W niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00. zmiana Tajemnic Różańcowych. Różaniec poprowadzi Róża Pani Emilii Ciuba.

Parafia Niebylec, 02.06.2015 r.

Akademia papieska

Abyście nigdy nie zwątpili (…) abyście nie podcinali sami tych korzeni, z których wyrastamy”. Te słowa św. Jana Pawła II, stały się mottem montażu słowno-muzycznego przedstawionego w Niebylcu. 31 maja w kościele parafialnym zgromadziło się blisko dwustu parafian, w tym głównie całe rodziny, małżeństwa i ich dzieci, aby dotknąć nauczania Ojca Świętego.

 
W przedstawieniu przygotowanym przez młodzież KSM, w formie tworzenia zapisków do pamiętnika przez aktora-papieża, przedstawiono ważne momenty z życiorysu Karola Wojtyły. Przy każdym z nich dodawano komentarz z jego późniejszego nauczania.

Parafia Niebylec, 28.05.2015 r.

Spotkanie z OAZĄ w Niechobrzu


22 maja z inicjatywy OAZY naszej parafii odbyła się I OAZOWA Pielgrzymko-wycieczka. OAZA z naszej parafii wspólnie z dziećmi przeżywającymi rocznicę Komunii Świętej udała się na spotkanie z Ruchem Światło-Życie z parafii Niechobrz. Wcześniej jednak wprowadzeniem do radości były wizyty w kinie 6d i w parku zabaw.

Po dotarciu do Niechobrza, odśpiewaliśmy Nabożeństwo Majowe. Następnie ks. Patryk opowiedział wiele ciekawostek na temat Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W międzyczasie czekała już na nas grupa OAZY parafii Niechobrz, na czele z ks. Mateuszem oraz animatorami.

Parafia Niebylec, 18.05.2015 r.

Autokarowa Pielgrzymka Parafialna


Chyba już tradycją stanie się w naszej parafii coroczna pielgrzymka autokarowa. Tym razem pielgrzymkowa grupa pod opieką duchową ks. Proboszcza obrała daleką trasę do wyjątkowych miejsc kultu, aż na Podlasie . W sobotę 16 maja po nocnej jeździe pielgrzymi dotarli do Sokółki, gdzie w 2008 roku dokonał się cud Eucharystyczny. Dalej na trasie była Święta Góra Grabarka, która traktowana jest jako Serce prawosławia w Polsce. Wieczór i nocleg odbywał się u stóp Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej Królowej Podlasia. W niedzielę miasta Zamość i Leżajsk kończyły wspólne pielgrzymowanie.

Ciekawe gdzie Parafialna Pielgrzymka Autokarowa uda się za rok?

Parafia Niebylec, 17.05.2015 r.

Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie

W najbliższy piątek (22 maja) o 18:00 sprawowana będzie Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie. Posługę podczas modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie będzie pełnił ks. Krzysztof Kołodziejczyk.

Zapraszamy wszystkich chętnych do kościoła parafialnego na tę formę modlitwy.

Ścieżka powrotu