Parafia Niebylec, 23-05-2015r.

 

 

Info dla anonimowego nadawcy.

 

Anonimowy nadawca wiadomości wysłanej z adresu IP 89.228.188.48 podpiętego pod Dębickie Multimedia z dnia 22-05-2015 o godz.19;47, proszony jest o podanie szczegółowej informacji dotyczącej dokonanego wpisu przesłanego przez kontakt z adminem.
Po otrzymaniu informacji oraz danych do adresu zwrotnego, udzielimy wyczerpującej odpowiedzi.

**Czytaj więcej: **Info dla anonimowego nadawcy

Parafia Niebylec, 18.05.2015 r.

Autokarowa Pielgrzymka Parafialna


Chyba już tradycją stanie się w naszej parafii coroczna pielgrzymka autokarowa. Tym razem pielgrzymkowa grupa pod opieką duchową ks. Proboszcza obrała daleką trasę do wyjątkowych miejsc kultu, aż na Podlasie . W sobotę 16 maja po nocnej jeździe pielgrzymi dotarli do Sokółki, gdzie w 2008 roku dokonał się cud Eucharystyczny. Dalej na trasie była Święta Góra Grabarka, która traktowana jest jako Serce prawosławia w Polsce. Wieczór i nocleg odbywał się u stóp Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej Królowej Podlasia. W niedzielę miasta Zamość i Leżajsk kończyły wspólne pielgrzymowanie.

Ciekawe gdzie Parafialna Pielgrzymka Autokarowa uda się za rok?

**Czytaj więcej: **Autokarowa Pielgrzymka Parafialna

Parafia Niebylec, 17.05.2015 r.

Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie

W najbliższy piątek (22 maja) o 18:00 sprawowana będzie Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie. Posługę podczas modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie będzie pełnił ks. Krzysztof Kołodziejczyk.

Zapraszamy wszystkich chętnych do kościoła parafialnego na tę formę modlitwy.

**Czytaj więcej: **Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie

Parafia Niebylec, 16.05.2015 r.

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO 

 

Dyrektor i Rada Pedagogiczna Zespołu Szkół w Konieczkowej zapraszają na Mszę św. z okazji Dnia Patrona Szkoły Jana Pawła II jutro 18 maja o godz. 11.00. przy kaplicy w Konieczkowej.


W środę wypada XV rocznica sakry biskupiej Księdza Biskupa Jana Wątroby. Pamiętajmy w modlitwie o naszym Ordynariuszu.

Również w środę po Mszy św. wieczorowej odbędzie się spotkanie dzieci klas III Szkoły Podstawowej przygotowujące do przeżycia  I rocznicy komunii świętej.

**Czytaj więcej: **Informacje Duszpasterskie 16-05-2015

Parafia Niebylec, 14.05.2015 r.

Wizyta o. Benedykta Pączki


W dniach 10 – 13 maja naszą parafię odwiedził o. Benedykt Pączka. Przebywający w tych dniach w Polsce Pochodzący z Konieczkowej o. Benedykt swoją wizytą uczynił w parafii Niedzielę Misyjną. W głoszonych homiliach ukazał m.in. codzienną posługę misjonarza, sytuację Kościoła w Afryce, życie codzienne mieszkańców czarnego lądu. Ksiądz misjonarz z Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów odwiedził także Zespoły Szkół w naszej parafii, aby uczniom pokazać piękno, a jednocześnie trud powołania i posługi na misjach.

Zapewniamy o modlitwie i wsparciu pieniężnym osobę o. Benedykta Pączke i realizowane przez niego dzieła. Kto wie może ktoś ze słuchaczy naszego Rodaka podejmie w przyszłości wyzwanie wyruszenia w świat, by głosić Chrystusa?!

**Czytaj więcej: **Wizyta o. Benedykta Pączki

Ścieżka powrotu